Semazen Grubu

Semazen Grubu Gösterileri

Organizasyon Şehri, Hepsi seçkin kişilerden oluşan semazenleriyle özel gün ve gece etkinliklerinizde özel ve kurumsal organizasyonlarınızda programlarınızın akışına göre sizin belirlediğiniz bir vakitte çıkıp mevlevi sema mukabelesinden sizler için gösteri sunmaktadır.


Semazen Grubumuz Türkiyenin  Hemen Hemen Tüm İllerinde, Dünyanın Özellikle Avrupanın Bir Çok Ülkesinde Sema Programları Yapmışlardır, Ayrıca Galata Mevlevihanesi, Yanikapı Mevlevihanesi ve Bahariye Mevlevihanelerinde Belli Zamanlarda Mevlevi Sema Ayini İcra Etmeye Devam Etmektedirler.

Programlarınız için semazenlerimizden tek kişi isteyebileceğiniz gibi ortamın müsait olması durumuna göre sayıyı istediğiniz kadar artırabilirsiniz. Organizasyon firmamız hafta içi akşam saatlerinde ve hafta sonları 250 kişiye kadar hafta içi mesai saatleri içinde 50 kişiye kadar semazeni ayarlıyabilmektedir.

Daha fazla video izlemek isterseniz youtube ‘dan organizasyon şehri yazarak arama yaptığınızda diğer semazen videolarımızada ulaşabilirsiniz.

Semazenler nasıl ve neden dönerler?,  Amaçları nedir ve semazen düğün salonları ile ilgili sorularınız için lütfen bizi aramayınız. Google Arama motorundan veya wikipedi gibi sözlüklerden araştırma yapabilirsiniz.

Gelenek ve göreneklerimize uygun dini düğün, nişan, kına merasimleri, sünnet düğünü cemiyetleri, ramazan ve iftar programları, kutlu doğum  ve mevlid etkinlikleri kısaca islami organizasyonların tamamında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Semazen grubumuzla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız…